top of page
  • Yazarın fotoğrafıDolap Design

Ray Kapak -Sürgü Kapak

Güncelleme tarihi: 15 Tem 2022

Günümüzde insanlar tarafından tercih edilmeye başlayan bu alternatif dolabınızın ana gövdesinin sağlam olduğunu düşünüyorsanız ya da modelini seviyorsanız bu gibi nedenlerle değiştirmek istemiyor olabilirsiniz bu nedenle ray kapak güzel bir alternatif olarak düşünülebilir. Ray kapak uzun zamandır müşterilerce tercih edilen bir alternatiftir.


RAY KAPAK NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

Ray kapak tercih edilirse avantajı fazla olan bir seçenek olarak tercih edilebilir çünkü alan kaplama kapasitesi sınırlıdır. Diğer dolap kapaklarını açtığınızda küçük olan alanları daha da daralttığını görebilirsiniz. Yer avantajı sağlaması yani dolabın raylı bir sistem üzerinden kendi hizasında kolayca ilerlemesi bize kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


ZEMİNDEN TAVANA RAY KAPAK


Frenli sistemle tavana kadar çıkabilen ray kapaklar istediğiniz miktarda açıp kapatabilme seçeneği ile size arzu ettiğiniz kadar kısmı açmanızı sağlayarak güzel bir seçenek sunmaktadır. Fren sistemi ray kapakların bir diğer avantajıdır. Fren sistemi ile kapakların diğer dolaplarda olduğu gibi elinizden çıkıp kayması gibi bir problem yaşamazsınız bu da dolap kapaklarınızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacağı için fren sistemini de ray kapaklarınıza dahil ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.
KÖŞE RAY DOLAP


Ray kapaklar dolabınızın ana gövdesine uygun modellerle monte edilerek hem maliyet hem de yer avantajı sağlayabilmesinin yanında istediğiniz modeli dolapdesign.com adresinden iç mimarımıza ulaşarak ve kaliteli işçilik çıkaran ustalarımızın atölyesini ziyaret ederek istediğiniz modelde ray kapak seçebilirsiniz.
AYNA KAPAK RAY DOLAP MODELLERİ


Odanızı daha ferah ve geniş göstermek için aynalı ray kapak modelleri de çok tercih edilen modeller arasındadır. Yerden tavana ayna seçeneği ile ray kapak modeli tercih edebilirsiniz. Aynalı modeller istemeseniz de istediğiniz renk ve modelde ray kapak tercih ederek dolabınıza uygun ölçülerde bir dolap sistemi oluşturabilirsiniz.


23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page