top of page
  • Yazarın fotoğrafıDolap Design

Ray Kapak Modelleri

Füme Reflekte Ray Kapak Modeli

Reflekte kapaklı dolaplar, dış kısımları metal çerçeve özelliğine sahip profillerden oluşan içinde ışıklı led sistemleri olan frenli ray sisteminin uygulandığı şık bir görüntü sahibi modern bir dolap çeşididir. Füme rengi de bu reflekte ray kapak çeşitlerinden bir tanesidir. Farklı bir tarz arayanların, göz zevkine hitap eden modern görüntüsüyle odanıza bambaşka estetik ve şık görüntü kazandıracaktır.
Bronz Reflekte Ray Kapak Modeli


Bronz renk de diğer bir alternatif olarak müşterilerce iç mekan tasarımında tercih edilen renklerden olma özelliğini kazanmıştır. Yeni tarz mobilyalarda özellikle kullanılan bronz renk asil bir duruş sergileyen yüzyıllardır iç mekan tasarımında kullanılan zamansız ve klasikleşmiş renklerdendir. Reflekte ray kapakla da harika bir uyum yakalayan bronz renk reflekte ray kapak diğer mobilyalarınızla da güzel bir ahenk oluşturacağı için tercih edilme özelliğini korumaktadır.Aynalı Füme ve Bronz Ray Kapak Modeli

Füme ve Bronz renk reflekte kapak modelleri aynalı olarak da yaptırılabilir. Tepeden tavana kadar istediğiniz model, derinlik ve genişlik seçiminizle yaptırabileceğiniz ray kapaklı dolaplarda isterseniz bronz ve füme rengi cam tercih ederek dolabınızı daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz. Cam içinde bulunduğunuz mekana farklı bir boyut kazandırmakta olup odanızı daha geniş gösterecektir.MDF Lam Ray Kapak Modeli

MDF levhalarının üzerine desen, renk veya görünüm vermek için, laminasyon metotu kullanılarak dekor kağıdı ile kaplanması işlemine verilen addır. Dekor kağıdı emprenye makineleri yardımı ile melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek yanmaz ve su geçirmez bir hale getirilir ve yüksek basınçlı pres makinesi ile MDF üzerine preslenerek MDFLAM imal edilir.

Mdflam de mobilya sektöründe en çok kullanılan malzemelerden birisidir. Mdflam’in tercih edilmesinin nedenleri olarak suya, neme dayanıklı olması, boyanmaya müsait olması, çizik ve boyalara dayanıklı olması, görüntü olarak pürüzsüz bir görüntü oluşturmasıdır. Farklı desen ve renklerde modellerinin olması da cazip gelmektedir. Mdflam malzemesinin kullanıldığı dolaplarda cam da dolaba eklemlenebilen alternatiftir.

Mdflam malzemesinin artı özellikleri ray kapak olarak da tercih edilmesini sağlamaktadır. Hatta en çok tercih edilen malzeme olma özelliğini korumaktadır. Siz de dolapdesign.com adresinden iç mimarımıza ulaşarak istediğiniz derinlik, genişlik ve renkte odalarınıza uygun ray kapaklı dolaplar ve giyinme odası veya yatak odası mobilyaları yaptırabilirsiniz.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dolap Design


info@dolapdesign.com


(0532) 749 34 80


Bu konuda ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Lake Ray Kapak


Lake boya, çoğunlukla ahşap ya da laminat yüzeylere uygulanan renkli veya renksiz boyama yapılarak parlak boyalardır.Lake, astarlama yöntemiyle yapılan bir cilalama yöntemidir. Lake ultra mattan yüksek parlaklığa kadar herhangi bir renk seviyesinde olabilir.

Ray dolaplarda tercih edilen lake malzemesi toz tutmayan yüzeyiyle özellikle banyo ve mutfak dolaplarında ve giyinme dolaplarında çokça tercih edilen malzemelerden birisidir. Lakenin avantajı istediğiniz renk ve desende lake ray kapaklı dolaplar yaptırabilmenizdir.

İç mimarımıza dolapdesign.com adresinden ulaşarak arzu ettiğiniz renk ve dokuda lake malzemeli ray kapaklı dolaplar yaptırabilirsiniz. İç mimarımıza tasarlattığınız dolapların içine led ışıklı , açıldığında ses yapmayan ve yavaş ve sağlam şekilde açılmasını sağlayan fren sistemi kullanılarak yaptırdığınız lake ray kapaklarla şık ve fonksiyonel bir ürün ürettirebilirsiniz. Cam ekleyerek dolabınıza daha ferah bir görüntü kazandırabilirsiniz.265 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör