top of page
  • Yazarın fotoğrafıDolap Design

Ray Kapak Fiyatları

Güncelleme tarihi: 15 Tem 2022

Ray kapak fiyatlarını etkileyen birden fazla etmen vardır. Sadece ray kapakların müşterilerce çok tercih edilmesinin nedeni daha uygun fiyata gelmesi önemli nedenlerinden birisidirRay Kapaklarda Fren Sistemi


Ray kapak sisteminin uygulandığı dolaplarda fren özelliğinin kullanılması tercih ettiğiniz ray kapağın fiyatını arttıran birinci etmendir. Fren sisteminin kullanılmasının avantajı dolabınızı kullanırken ses çıkarmaması ve hızlı şekilde açılmasına engel olup dolabınızın zarar görmesini engellemesidir.


Ledli Ray Kapak Sistemleri

Ray kapak kullanılan dolaplarda fiyatı arttıran bir diğer etmen dolap içinin ray kapaklar açıldığında kendiliğinden aydınlanmasını sağlayan ledli ışık aksamının kullanılmasıdır. Işıklı bir aksamın kullanılması karanlık ortamda bile eşyalarınızı rahatça bulabilmenizi sağlayacaktır ayrıca bir mağaza vitrini gibi güzel görünmesi yani estetik olarak gözümüze hitap etmesi açısından kullandığınız ürüne şık bir görüntü kazandıracaktır.Ray Kapaklarda Ayna Kullanımı


Ray kapak fiyatlarına eklemlenerek fiyatını arttıran bir diğer özelliğe değinecek olursak ray kapaklarda ayna kullanılmasıdır. Ayna kullanılması müşterilerin tercihine bırakılmıştır. Ayna tüm evlerde günlük kullanımda var olan bir aksesuardır. Özellikle odalarımızda bulunan bu aksesuar olmazsa olmazımızdır .Bu nedenlerden ötürü ayna genelde tüm dolaplarda kullanılır bu da ray kapağın fiyatını değiştirir.

Bronz veya füme özellikte aynalar son zamanlarda tercih edilen ayna modelleridir. Dolabın tamamında uygulanabileceği gibi sadece istenen kısımda da uygulanabilir.

Müşterinin tercihine bırakılmış bu alternatif bulunduğunuz mekana ferahlık katacak bir aksesuardır.


Füme Aynalı Ray Kapak

Ray Kapakta Kullanılan Malzeme Farkılılıkları


Ray kapaklarda kullanılan malzeminin farklı olması örneğin seçtiğiniz malzeme mdflam mı yoksa lake mi ya da reflekte cam kapak mı olacak buna dikkat ederek seçim yaptığımızda hepsinin fiyatı farklı olacaktır. Kullanılan malzemelerin çeşitliliği fiyatların farklı olmasının belirleyicisidir.
Seçmiş olduğunuz ray kapak modelleri ve diğer aksamların müşterinin tercihine göre seçilmesine göre fiyatlar belirlenecektir.


İç mimarın tasarımıyla ve özel ölçülendirme ile istemiş olduğunuz ürüne dolapdesign aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İç mimarımızın yapacağı ücretsiz keşifle yaşam alanlarınıza göre özel ölçü dolap sistemleri uygulamamız hizmetinize sunulmaktadır.

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör