• Dolap Design

Açık Giyinme Odası Modelleri

İçinde bulunduğumuz dönem gereği artık satın aldığımız giysilerimiz ve ayakkabılarımızın sayısı bir hayli fazla ancak yeni yaşam alanlarımızın depolama alanları tam tersine gittikçe küçülüyor.


Bu durumda giysilerimizi ve diğer aksesuarlarımızı kolaylıkla elimizle koyduğumuz bir şekilde bulabileceğimiz bir giyinme odasına olan ihtiyacımız gün geçtikçe artmaktadır.


Aklımızdaki sorular bu giyinme odası ne kadar büyüklükte olabilir, evimizdeki o küçük alana bu odaları nasıl sığdırabiliriz gibi sorular olmalı.


Tüm bu sorulara cevap olarak https://www.dolapdesign.com/ olarak size önerebileceğimiz küçük alanlara uygulaması kolaya verimli olabilecek 2 çeşit giyinme odası modeli ile çözüm önerebiliriz.


Şimdi gelin hep birlikte bu giyinme odası modellerindeki püf noktalar nelermiş inceleyelim;Açık Giyinme Odası

Açık giyinme odası evinde daha modern ve ferah bir hava yakalamak isteyenler için en modern trendlerden birisi artık peki neden açık giyinme odaları son zamanlarda tercih edilmeye başladı başlık şeklinde sizlerle paylaşalım.

  • Eşyalara Ulaşım Kolaylığı

Kapalı Dolaplarımızın içinde bazen aradığımızı bulmak için çok çaba sarf etmek zorunda kalıyoruz bunu önlemenin en güzel yolu açık raf sistemi tercih ederek giyisilerimize, ayakkabılarımıza, çantalarımıza ve daha bir çok şeye görüş alanımızda kolaylıkla ulaşabilmeyi sağlamaktır.
  • ·Kullandığımız Alanın Verimliliğini Arttırması

Kapakların açılıp kapandığı zaman fazla yer kaplaması alanımızı daraltmaktadır ama açık bir giyinme odasını tercih ettiğinizde kapak fazlalığından kurtularak kısıtlı alanı maksimum verimlilikte kullanarak daha ferah bir alan yaratma fırsatınız doğabilir.
  • Çatı Katı Gibi Zor Alanlara Uyum Sağlaması

Herkesin evi ve kullandığı alan farklı; Çatı katlarını da kullanmak isteyenler çatı katını atıl bırakmak yerine giyinme odasına da dönüştürmek iste